0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Betanított munkára sorjázó munkatársat keresünk Egerben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Sanatmetal Kft.

Betanított, fizikai munka

Munkavégzés helye: Eger

2018. 04. 13. 10:29

A 100%-ban magyar tulajdonú, Európa TOP 40 ortopédiai cége közé tartozó egri központú Sanatmetal Kft. (www.sanatmetal.hu) csípő és térd protézisek, traumatológiai, gerinc és fogászati implantátumok és műszereik minősített gyártója és innovatőre, pályázatot hirdet az alábbi pozícióra:

sorjázó

Fő feladatai:

  • Sorja eltávolítása titán és acél termékekről kézi berendezéssel.

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • önálló munkavégzési képesség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • 2-3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • hasonló munkakörben megszerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Segítőkész csapat

Ha szeretne csatlakozni egy dinamikusan fejlődő, innovatív csapathoz kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi email címre:
hr@sanatmetal.hu