Betanított, fizikai munka

Csiszoló munka Egerben, fémipari területen,belső képzési lehetőséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
2018. 04. 13. 10:19

A 100%-ban magyar tulajdonú, Európa TOP 40 ortopédiai cége közé tartozó egri központú Sanatmetal Kft. (www.sanatmetal.hu) csípő és térd protézisek, traumatológiai, gerinc és fogászati implantátumok és műszereik minősített gyártója és innovatőre, pályázatot hirdet az alábbi pozícióra:

csiszoló

Fő feladatai:

  • Protézisek és implantátumok megmunkálása, felületének gépi és kézi csiszolása.

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • kiváló kézügyesség
  • önálló munkavégzési képesség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • 2-3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • középfokú műszaki végzettség
  • hasonló munkakörben megszerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Segítőkész csapat

Ha szeretne csatlakozni egy dinamikusan fejlődő, innovatív csapathoz kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi email címre:
hr@sanatmetal.hu

Várjuk jelentkezését!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.