0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Leltározó munkatársat keresünk középfokú végzettséggel Eger és vonzáskörzetében

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Start System Kft.

Egyéb munkalehetőségek

Munkavégzés helye: Eger és környéke

2018. 04. 11. 12:22

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Épületek, tantermek, informatikai eszközeinek, bútorainak vonalkódos leltározásához keresünk munkatársakat.

2018. márciustól (2,5 hónap).

Választható leltározandó helyszínek:

  • Eger, Jászberény, Tarnaméra, Noszvaj, Heves

Leltározó feladata:

  • A megjelölt városban, és környéki településeken, az iskolák leltározása, a kijelölt leltárfelelőssel együttműködve, egy netbook és egy vonalkód olvasó segítségével,

A munkaidő 8-16 óra között, hétfőtől péntekig, folyamatosan, a munkaszüneti napok kivételével.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • középfokú végzettség
  • alapfokú informatikai ismeretek
  • leltározó program oktatásán való részvétel (ingyenes)

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
de nem feltétel:

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • ha az utazás nem jelent gondot

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Bruttó 1350ft/óra (fix 8 óra/nap)
  • Munkavégzéshez megtett utazás költségtérítése
  • Fiatalos csapat részeként, önálóság

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE:

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Rugalmas munkavégzési hely – Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye

HAVI NETTÓ FIZETÉSI KERET:

  • 150 000 HUF

  • vonalkodosleltar@gmail.com