Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Minőségirányítási munkatársat keresünk Füzesabonyba

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Pikopack Zrt.

Minőségbiztosítás

Munkavégzés helye: Füzesabony

2018. 04. 09. 15:26

A Pikopack Zrt., a fém-csomagolóeszközök legnagyobb magyarországi előállítója, mintegy 50 éves múltra tekint vissza, közel 500 főt foglalkoztat.
A társaság minőségirányítási szervezete

munkatársat keres

Minőségirányítási mérnök

munkakörbe

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Aktív részvétel az integrált irányítási rendszer működtetésében, fejlesztésében
  • Vevői- és beszállítói reklamációkezelés (kivizsgálás, kapcsolattartás, gyökérok-elemzés, helyesbítő- és megelőző tevékenységek előkészítése)
  • Kapcsolattartás a partnerekkel minőségügyi kérdésekben
  • Aktív részvétel a külső- és belső auditokon (felkészülés és lebonyolítás)
  • Együttműködés a társterületekkel
  • A minőségirányítás képviselete a fejlesztési projektekben

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, minőségirányítás szakirány
  • Szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • ISO 9001, ISO 14001 szabványok átfogó ismerete
  • MS Office programcsalád magabiztos használata
  • folyamatszemléletű gondolkodás, jó elemzőképesség
  • önálló, precíz felelősségteljes munkavégzés
  • együttműködési készség, csapatmunka

Előny:

  • BRC Packaging Standard szabvány ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (étkezési utalvány, utazástámogatás, cafetéria)
  • Folyamatos és kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati működés, támogató vállalati kultúra

Önéletrajzát a következő e-mail címre várjuk: hr@pikopack.hu

További információ a következő telefonszámon kérhető: 30/60 230 67

www.pikopack.hu

Cím: 3390 Füzesabony, Kerecsendi út 123.