Vendéglátás

Recepciós és szobaasszony állás Egerben, a Szépasszonyvölgyben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
2018. 04. 06. 15:36

Szépasszonyvölgyben lévő panzió és apartmanház recepciós illetve szobaasszonyi munkakörbe létszámbővítés miatt munkavállalót keres.

Elvárások:

  • idegenforgalmi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • rugalmasság, csapatszellem
  • idegen nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • bejelentett 6 órás munkaviszony
  • kialakult, állandó csapat
  • kellemes munkakörnyezet

Fényképes önéletrajzokat az sk@skker.hu e-mail címre várjuk.

Elérhetőség: Daragó Krisztián – +36-30/935-2541

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.