Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Cukrászdai eladó álláslehetőség a Stühmer Kft-nél Makláron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Stuhmer Kft.

Kereskedelem, értékesítés

Munkavégzés helye: Maklár

2018. 04. 06. 13:03

Magyarország egyik vezető csokoládégyártó cége maklári mintaboltjába és cukrászdájába keres teljes munkaidős

CUKRÁSZDAI ELADÓ MUNKATÁRSAT

Főbb feladatok:

  • vevők udvarias, szakszerű kiszolgálása
  • termékek ajánlása, bemutatása
  • díszcsomagolás, ajándékkosarak készítése igény szerint
  • pénztárgép, terminál kezelése
  • asztalok leszedése, mosogatás

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • vásárló-centrikus gondolkodás
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • munkába járás költségtérítése

Munkavégzés helye: Maklár (Heves megye, Eger mellett)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen fényképes önéletrajzával, referenciák megjelölésével a dalma.czifra@stuhmer.hu e-mail címen a pozíció megjelölésével!