Egyéb munkalehetőségek

Szállodai kertész, udvaros feladatok ellátására munkatársat keresünk Egerbe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
2018. 03. 10. 10:58

Belvárosi, kerttel rendelkező szállodánk heti 2-3 alkalmat igénylő kertészeti, udvari munkára Munkatársat keres, aki jó fizikumú, szorgalmas és megbízható.

Általános feladatok:

  • szálloda kertjének, udvarának, utcafronti zöld övezetének rendben tartása
  • parkoló és közlekedő tisztán tartása
  • fűszerkert kialakítása és rendben tartása

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat (kertészet-kertgondozás)
  • növényismeret
  • önálló munkavégzés
  • kreativitás
  • rugalmasság, tekintve az alkalmankénti munkavégzést

Munkaidő:

  • rugalmas
  • heti 2-3 nap, elvégzendő feladatoktól és időjárási viszonyoktól függően

Leendő Munkatársunk jelentkezését az alábbi e-mail címen várjuk: info@hotelaqua-eger.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.