0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Szállodai kertész, udvaros feladatok ellátására munkatársat keresünk Egerbe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Jadaksen Nemzetközi Kft.

Egyéb munkalehetőségek

Munkavégzés helye: Eger

2018. 03. 10. 10:58

Belvárosi, kerttel rendelkező szállodánk heti 2-3 alkalmat igénylő kertészeti, udvari munkára Munkatársat keres, aki jó fizikumú, szorgalmas és megbízható.

Általános feladatok:

  • szálloda kertjének, udvarának, utcafronti zöld övezetének rendben tartása
  • parkoló és közlekedő tisztán tartása
  • fűszerkert kialakítása és rendben tartása

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat (kertészet-kertgondozás)
  • növényismeret
  • önálló munkavégzés
  • kreativitás
  • rugalmasság, tekintve az alkalmankénti munkavégzést

Munkaidő:

  • rugalmas
  • heti 2-3 nap, elvégzendő feladatoktól és időjárási viszonyoktól függően

Leendő Munkatársunk jelentkezését az alábbi e-mail címen várjuk: info@hotelaqua-eger.hu