Pénzügyi munkatárs OTP Ingatlanpont Kft egri irodájában

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Otp Ingatlanpont Kft.

Kereskedelem, értékesítés

Munkavégzés helye: Eger és környéke

Fizetés: Bruttó 200000 - 800000 / Hónap

2018. 03. 08. 11:50

Egy jól jövedelmező szakmát keresel? Szeretnél egy profi és kiváló színvonalú cégnél sikeres lenni és havonta több százezer forintot keresni? Akkor nálunk a helyed, gyere és próbáld ki magad a pénzügyi területen, mi megtanítjuk!

Az OTP Ingatlanpont Kft egri irodája,

Pénzügyi üzleti csoportjába munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Az ingatlanközvetítői munka során jelentkező pénzügyi termékigények kiszolgálása(kiemelten: OTP Lakástakarékpénztár, jelzáloghitel, bankszámla)
    Adatbázisban szereplő ügyfelek proaktív megkeresése
    Keresztértékesítési lehetőségek maximális kihasználása

Amit kínálunk:

  • Modern irodai környezet, teljes infrastruktúra
  • Állandó tanulás, fejlődés lehetősége
  • Önmegvalósítás
  • Saját időbeosztás, anyagi függetlenség
  • Dinamikus csapat, jó fej kollégák

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • pozitív gondolkodás
  • számlaképesség
  • KITARTÁS, ALÁZAT

Előny:

  • Pénzügyi/banki/hitelezési/lakás-takarékpénztári termékismeret és értékesítési gyakorlat
  • MNB hatósági vizsga, vagy szakirányú felsőfokú végzettség

Fényképes szakmai önéletrajzát az eger@otpip.hu e-mail címre várjuk!