Közgazdaság, bank, biztosítás

Projektmenedzser munka Egerben felsőfokú gazdasági végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
2018. 03. 08. 08:54

Több, mint 10 éve működő egri pályázatíró cég keres szakmai gyakorlattal rendelkező EU-s pályázatok megírásában, menedzselésében jártas projektmenedzser szakembert teljes munkaidős állás betöltésére.

Feladatok:
• Pályázati projekt-előkészítés, projekttervezés
• Pályázati dokumentációk teljes körű összeállítása: kapcsolódó tanulmányok, üzleti tervek, pénzügyi tervek elkészítése
• Pályázati adatszolgáltatás koordinálása
• Projekt menedzsment és monitoring dokumentációk összeállítása

Elvárás:
• Felsőfokú gazdasági végzettség
• Szakmai (Vállalkozásfejlesztési pályázatok elkészítésében, menedzselésében szerzett) tapasztalat

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát (fizetési igény megjelölésével) kérjük, küldje el az nagykrisztina@egriforras.hu e-mail címre.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.