Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Kereskedelmi asszisztensi állás Füzesabonyban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Pikopack Zrt.

Adminisztráció, irodai munka

Munkavégzés helye: Füzesabony

2018. 02. 27. 09:47

A Pikopack Zrt., a fém-csomagolóeszközök legnagyobb magyarországi előállítója, mintegy 50 éves múltra tekint vissza, közel 500 főt foglalkoztat.

Munkatársat keresünk

Kereskedelmi asszisztens munkakörbe

Feladatok:
• A meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás
• Megrendelések nyomon követése, határidők betartatása
• Árajánlatok, szerződések készítése
• Nyilvántartások, adatbázisok naprakész vezetése
• Ajánlatkérések és megrendelések nyomon követése és adminisztrálása
• A munkakörhöz tartozó adminisztratív folyamatok ellátása

Elvárásaink:
• Minimum középfokú végzettség , felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Hasonló munkakörben szerzett szakmai gyakorlat
• Stabil angol nyelvtudás
• Proaktív, dinamikus személyiség
• Vevőorientált beállítottság
• Dinamizmus, gyors reagálás a vevőkapcsolati eseményekre

Amit nyújtunk:
• Fiatalos, lendületes csapat
• Fejlődési lehetőség
• Kiváló munkahelyi körülmények
• Versenyképes fizetés

Önéletrajzát a következő e-mail címre várjuk: hr@pikopack.hu

További információ a következő telefonszámon kérhető: 30/60 230 67

www.pikopack.hu

Cím: 3390 Füzesabony, Kerecsendi út 123.