0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Automata sebességváltó-gyártás területére fejlesztőmérnök kollégát keresünk Egerben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

ZF Hungária Kft.

Szakmunka

Munkavégzés helye: Eger

2018. 02. 26. 10:33

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.
Automata sebességváltó-gyártás területére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Fejlesztőmérnök

Feladatok:

  • Teherautó automatizált manuális sebességváltó funkcióinak integrálása és validálása járműben és tesztpadon
  • Rendszerinterfész specifikációk, mérési leírások, dokumentációk elkészítése
  • Kalibráció és tesztelés végrehajtása vevői igényeknek megfelelően
  • Az AMT sebességváltó alapfunkcióinak igazolása tesztekkel
  • Tesztprogramok végrehajtása járműben és szimulációs modellen (HiL)
  • Mérési eredmények szisztematikus kiértékelése, összevetése a funkciós modellel, kiértékelő script-ek fejlesztése
  • Rendszeres kommunikáció a németországi fejlesztési osztályokkal

Elvárások:

  • Lezárt felsőfokú tanulmányok a járműtechnika, elektrotechnika, mechatronika vagy gépészet szakterületén
  • Tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Nagyon jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatmunkára való készség
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • 3-5 év tapasztalat a járműipari funkció- vagy rendszerfejlesztés területén
  • Matlab/Simulink, CANalyzer, CANape fejlesztőeszközök felhasználói szintű ismerete
  • „C” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőségeket
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

allaspalyazatzfh@zf.com

www.zf.com/hu
Kistályai út 2.
3300, Eger
+36 36 520 100