Szakmunka

Automata sebességváltó-gyártás területére szerelő(utómunka,visszabontás területre) kollégát keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
2018. 02. 22. 13:03

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.
Automata sebességváltó-gyártás területére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Szerelő (utómunka, visszabontás területre)

Feladatok:

  • Váltók szétszerelése, hibaelemzés
  • Nem megfelelőség esetén átdolgozás, alkatrészek közvetítése a minőségügyi terület felé
  • Alkatrészlisták karbantartása (BoM)
  • Dokumentálás
  • A minőség és a termelékenység biztosítása
  • Segítség a hibaelhárításban, a váltóberendezések karbantartásában és javításában
  • Összes minőségellenőrzési folyamat (beleértve a méréseket és a dokumentumokat) rögzítése az SPC rendszerben
  • A kialakult vállalati elvek támogatása és betartása

Elvárások:

  • Fémipari/Autóipari végzettség
  • Lelkiismeretes munkavégzés
  • Rugalmasság, megbízhatóság, önállóság
  • Több műszakos munkavégzésre való hajlandóság
  • Csapatban való együttműködés
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőségeket
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvodát

allaspalyazatzfh@zf.com

ZF Hungária Kft.
www.zf.com/hu
Kistályai út 2.
3300, Eger
+36 36 520 100

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.