0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Üzletvezető pozícióba munkalehetőség Egerben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Kereskedelem, értékesítés

Munkavégzés helye: Eger

2018. 06. 12. 14:16

Nagykereskedelmi területen működő, magyarországi nagyvállalat az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Üzletvezető
(Eger)

Feladatok:

  • A kereskedelmi egység értékesítési és logisztikai folyamatainak irányítása
  • A toborzás-kiválasztási folyamat proaktív vezetése
  • 18-20 fős csapat irányítása, fejlesztése és motiválása
  • Új vállalati partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése
  • Partnerekkel fennálló kapcsolatok ápolása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése, riportok készítése
  • Értékesítési tervek megvalósítása csapatmunkában

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség előny)
  • 3 éves – kereskedelmi területen szerzett – vezetői gyakorlat
  • Kimagasló problémamegoldó és szervező képesség
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalási készség, önálló munkavégzés
  • Eredmény orientált gondolkodásmód
  • Energikus, pozitív, proaktív szemlélet
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Elérhető havi jövedelem bruttó 400.000 Ft + cafeteria + mobiltelefon
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet
  • Több évtizedes múltra visszatekintő stabil vállalati háttér
  • Családbarát munkaidő, szabad hétvégével