Egyéb munkalehetőségek

Pénzügyi Tanácsadó munkakörbe kollégákat keresünk Eger és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger és környéke
Fizetés: Bruttó 200000 - 300000 / Óra
2018. 02. 13. 11:03

A hazai biztosítási szektor egyik vezető szereplőjeként vállalatunk, a Generali Biztosító Zrt. országos hálózatának bővítéséhez

Pénzügyi tanácsadót keres

Indítsd be nálunk saját vállalkozásod!

Főbb feladatok

  • saját lakossági ügyfélkör kialakítása, kiszolgálása, valamint az ügyfelek életpálya és pénzügyi tervezése
  • a meglévő ügyfelek naprakész profi szakmai támogatása
  • folyamatos tanulás, információ feldolgozás

Követelmények, elvárások

  • közép- vagy felsőfokú végzettség
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • folyamatos fejlődés igénye
  • kiváló kommunikációs képesség, ügyfélközpontúság

Előnyt jelent

  • biztosítási, banki értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • erős, modern, innovatív multinacionális szervezeti kultúra
  • piacvezető termékek
  • magas szintű szakmai képzések
  • folyamatos háttértámogatás, mentorálás
  • fejlődési és karrier lehetőségek
  • megbízási jogviszony

Releváns szakmai gyakorlattal rendelkező kollégáknak állomány megállapodási lehetőség.

Jelentkezés: tomozi.zsolt@generalimail.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése