Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Pénzügyi Tanácsadó munkakörbe kollégákat keresünk Eger és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Tomozi Zsolt Egyéni vállalkozó

Egyéb munkalehetőségek

Munkavégzés helye: Eger és környéke

Fizetés: Bruttó 200000 - 300000 / Óra

2018. 02. 13. 11:03

A hazai biztosítási szektor egyik vezető szereplőjeként vállalatunk, a Generali Biztosító Zrt. országos hálózatának bővítéséhez

Pénzügyi tanácsadót keres

Indítsd be nálunk saját vállalkozásod!

Főbb feladatok

  • saját lakossági ügyfélkör kialakítása, kiszolgálása, valamint az ügyfelek életpálya és pénzügyi tervezése
  • a meglévő ügyfelek naprakész profi szakmai támogatása
  • folyamatos tanulás, információ feldolgozás

Követelmények, elvárások

  • közép- vagy felsőfokú végzettség
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • folyamatos fejlődés igénye
  • kiváló kommunikációs képesség, ügyfélközpontúság

Előnyt jelent

  • biztosítási, banki értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • erős, modern, innovatív multinacionális szervezeti kultúra
  • piacvezető termékek
  • magas szintű szakmai képzések
  • folyamatos háttértámogatás, mentorálás
  • fejlődési és karrier lehetőségek
  • megbízási jogviszony

Releváns szakmai gyakorlattal rendelkező kollégáknak állomány megállapodási lehetőség.