Gyakornok, nonprofit

Gyakornok munkatársat keresünk minőségügy területre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger és környéke
2018. 02. 09. 13:35

Tedd meg az első lépést. Jelentkezz:

Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában. A Boschnál új rendszerek, összetevők és technológiák kidolgozásán, elemzésén és továbbfejlesztésén fáradozunk. Célunk egyszerű: jobbá tenni az életet. A Robert Bosch Automotive Steering Kft. egri és maklári gyára autóipari beszállítóként kormányműveket, kormányoszlopokat, kormánytengelyeket és felújított alkatrészeket szállít a világ 109 járműgyártójának, személygépjárművek és tehergépjárművek számára egyaránt.

Nézd meg te is, hogy minek lehetsz részese, ha csatlakozol hozzánk:

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához:

►Dokumentációk készítése
►Adminisztrációs feladatok ellátása vevői reklamációknál
►Adatok gyűjtése és kiértékelése
►Szervező munka (helyi válogatások szervezése)

Mi tesz Téged különlegessé:

►Aktív hallgatói jogviszony nappali vagy levelező tagozaton
►Középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban
►Műszaki tanulmányok, minőségügyi, minőségirányítási szakirány előnyt jelent
►Pontos, precíz munkavégzés
►MS Office felhasználó szintű ismerete
►Legalább heti 32 órás munkavégzés vállalása

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

Multinacionális autóipari környezetben történő munkatapasztalat-szerzés, rugalmas heti munkabeosztás, iskolaszövetkezeten keresztüli foglalkoztatás, díjazás a ledolgozott munkaórák arányában, napi étkezési támogatás, idegen nyelv ismeretének gyakorlása, céges buszjárat használata, ingyenes/kedvezményes sportolási lehetőségek

Váltsd valóra!

Referenciaszám ASHU_QMMgyak–

Jelentkezz e-mailben a hr_eger@hu.bosch.com címen vagy jelentkezz online: www.bosch-career.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése