Szolgáltatás

Munkafelvevő - kárügyintéző állás az egri Ford szalonban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
Fizetés: Nettó 200000 - 0 / Óra
2018. 02. 08. 16:30

Munkafelvevő munkatársat keresünk az egri Ford szalonba az alábbi feltételekkel,

Feladatok:

  • szervizbe érkező ügyfelek fogadása, szervizidőpontok egyeztetése, munkalapok rögzítése
  • árajánlat adás
  • flottás ügyfelek szervizelésének teljes körű lebonyolítása
  • műhelymunkák előjegyzése, szervezése
  • biztosítós kár ügyek felvétele, elvégzése, az elszámoláshoz szükséges dokumentumok összeállítása
  • munkalapok elszámolása, végellenőrzése, normázása és számlázása
  • javítási munkák ellenőrzése, gépkocsi átadása-átvétele
  • ügyfél-elégedettségi mutatók nyomon követése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum műszaki irányú középfokú szakképesítés
  • szervizben eltöltött 1-2 éves gyakorlat
  • munkafelvevői területen szerzett releváns szakmai tapasztalat és/vagy autószerelésben autóalkatrészben való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló rendszerlátó képesség, a munkafolyamatok gyors átlátása
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • jó szervező- és problémamegoldó készség
  • ügyfél-centrikus szemléletmód, jó kommunikációs képesség
  • magas stressz-tűrő képesség
  • terhelhetőség, megbízhatóság

Jelentkezni lehet:

  • auto@egerford.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése