Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Elektromos karbantartási vezetői állás Füzesabonyban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Pikopack Zrt.

Gyártás, termelés

Munkavégzés helye: Füzesabony

2018. 02. 01. 09:37

A Pikopack Zrt. állateledel-gyártó részlegébe

Elektromos karbantartási vezető munkatársat keres két műszakos munkarendben

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Termelő berendezések elektromos karbantartása, karbantartás irányítása
  • Automatizált gépek hibaelhárítása
  • Egyszerűbb mechanikai karbantartási feladatok ellátása, karbantartás irányítása
  • Megelőző és tervezett villamos karbantartási feladatok ellátása, a tervezett karbantartás irányítása
  • Kisebb elektromos módosítási projektek önálló kivitelezése
  • Géptelepítési és átalakítási projektekben részvétel, irányítási feladatok elvégzése
  • A berendezések PLC programjainak megismerése , fejlesztése javítása
  • Karbantartások , alkatrészek számítógépes nyilvántartása , karbantartási adatbázis létrehozása

Amit várunk:

  • szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
  • önálló feladatmegoldás
  • 2-5 év termelő üzemben szerzett tapasztalat
  • PLC programozási ismeretek (Siemens, Omron)
  • Önálló munkavégzés, felelősségtudat és precizitás

Előnyként értékeljük:

  • Élelmiszeripari tapasztalat

Amit leendő munkatársunknak nyújtunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés, juttatások

Önéletrajzát a következő e-mail címre várjuk: hr@pikopack.hu

További információ a következő telefonszámon kérhető: 30/60 230 67