Adminisztráció, irodai munka

Gyáregységvezetői Asszisztens kollégát keresünk automata sebességváltó-gyártás területére

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
2018. 01. 31. 09:50

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.
Automata sebességváltó-gyártás területére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gyáregységvezetői Asszisztens

Feladatok:

  • Szakmai vezető munkájának folyamatos támogatása
  • Megbeszélések szervezése, priorizálása
  • Napi szintű levelezések lebonyolítása, vezető naptárjának koordinálása
  • Idegen nyelvű anyagok fordításaű
  • Prezentációk, kimutatások készítése
  • Vezetői megbeszélések jegyzőkönyvének vezetése, abban rögzített határidős feladatok felkövetése
  • Szakmai utazások, találkozók szervezése és adminisztrálása
  • Általános adminisztratív, asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Műszaki/adminisztrációs területen szerzett több éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás
  • Megbízható MS Office és/vagy egyéb szoftver ismeretek
  • Kiváló szervező és koordinációs készség
  • Problémamegoldó képesség, kreativitás
  • Kezdeményező, nyílt, őszinte személyiség
  • Biztos, határozott fellépés
  • Önálló, aktív, igényes és felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvodát

allaspalyazatzfh@zf.com

ZF Hungária Kft.
www.zf.com/hu
Kistályai út 2.
3300, Eger
+36 36 520 100

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése