Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Épületüzemeltetés tervező mérnök munkatársakat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

ZF Hungária Kft.

Mérnök, műszaki, villamossági

Munkavégzés helye: Eger

2018. 01. 30. 09:06

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.
Manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Épületüzemeltetés tervező mérnök

Feladatok:

  • Beavatkozó, megelőző, előrejelző–épület karbantartás irányítása
  • Épület karbantartási folyamatok kidolgozása és felügyelete, folyamatos oktatása, gondozása és fejlesztése (képzések tervezése)
  • Vállalati dokumentációs rendszerben épületkarbantartási dokumentumok kidolgozása, ellenőrzése, jóváhagyása
  • Speciális karbantartási szoftverek kezelése, esetleges fejlesztése
  • Rezgésdiagnosztikai és/vagy termográfiai rendszer üzemeltetése, fejlesztése
  • Épületkarbantartási költségek tervezése, tartalék alkatrész kezelés
  • Beruházási igények indítása, felügyelete és bevételezése
  • Minősítő, vevői és egyéb auditokon az épületüzemeltetés képviselete
  • Üzemelő ipari berendezésekkel, gépekkel kapcsolatos SAP adatbázisok kezelése, karbantartása
  • A területtel kapcsolatos riportok készítése, koordinálása, felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú gépész- vagy villamosmérnöki végzettség
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, csapatban való együttműködés
  • Jó konfliktuskezelő készség
  • Kiemelkedő kommunikációs- és szervezőkészség

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás szóban és írásban
  • Épületüzemeltetés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőségeket
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

allaspalyazatzfh@zf.com

www.zf.com/hu
Kistályai út 2.
3300, Eger
+36 36 520 100