Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

SAP HR alkalmazásfejlesztő állás manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

ZF Hungária Kft.

Szakmunka

Munkavégzés helye: Eger/Budapest

2018. 01. 24. 11:20

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.
Manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

SAP HR alkalmazásfejlesztő

Feladatok:

  • SAP HR alkalmazások tervezése és létrehozása
  • SAP HR környezetű szervezeti projektek segítése,tervezése és karbantartása
  • Meglévő SAP HR alkalmazások karbantartása, felügyelete és továbbfejlesztése
  • A HR osztály támogatása és tanácsadás (Second Level support)
  • Rendszer-alapú támogatás nyújtása és szükséges rendszerváltoztatások elvégzése
  • Teszttervezés, minőségbiztosítás /szakértőcsoport/projektmenedzsment/tesztelési támogatásbeli részvétel
  • Munkavégzés Egerben vagy Budapesten, kihelyezett irodában

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Több éves SAP ABAP/4 / ABAP Objects fejlesztői szakértelem
  • Jártasság ABAP fejlesztésben (pl: WebDynpro vagy BAPI vagy Dialógus programozás vagy Workflow)
  • A tervezési technológiák mély ismerete (pl: SapScript, vagy AdobeForms, Smartforms)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Képesség nemzetközi csapatban történő munkavégzésre

Előny jelent:

  • SAP NetWeaver technológiák
  • SAP HR core modulok ismerete (PA, PY, PT, QM)
  • Java-nyelv ismerete, WebDynpro Java-ban való jártasság
  • Web technológiák ismerete
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást
  • Étkezési támogatást
  • Széleskörű sportolási lehetőségeket
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

allaspalyazatzfh@zf.com

www.zf.com/hu
Kistályai út 2.
3300, Eger
+36 36 520 100