Új álláshirdetés
Tel: +36 70 673 6160

<< Előző állás vagy Következő állás >>
3

jelentkezők

Kínál Az Eszterházy Károly Egyetem beszerzési referens kollégát keres Egerben

Eszterházy Károly Egyetem helység: Eger

Címkék:

Az Eszterházy Károly Egyetem
az alábbi munkakör betöltésére keres munkatársat

Beszerzési referens

Feladatok

Az Egyetem beszerzési eljárásai, valamint a közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárásai tervezésében, előkészítésében, lefolytatásában való közreműködés keretében:

  • Előzetes piacfelmérés, piackutatás, piacelemzés
  • beszerzési dokumentációk, eljárási dokumentumok előkészítése és véglegesítése
  • eljárási cselekmények bonyolítása
  • a szakterületekkel történő folyamatos egyeztetés,
  • a beszerzésekhez kapcsolódó belső és külső engedélyezési folyamatok adminisztratív támogatása,
  • jelentési kötelezettségek teljesítéséhez szükséges adatszolgáltatások, tervek, statisztikák készítése,
  • beszerzési szerződések, szerződés módosítások előkészítése, szerződésmenedzsment,
  • kapcsolattartás a megbízott lebonyolítókkal, tanácsadókkal, ellenőrző szervezetekkel, hatóságokkal,
  • a beszerzési, közbeszerzési feladatokhoz kapcsolódó dokumentálási, iratkezelési feladatok ellátása,
  • belső beszerzési folyamatok menedzselése,

Elvárások

  • szakirányú – elsősorban logisztikai, gazdasági – ( OKJ ) végzettség
  • jó elemzési képességek, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség (mind szóban, mind írásban),
  • önálló munkavégzés,
  • irodai alkalmazások (legalább Word, Excel) felhasználói szintű ismerete,
  • a hatályos közbeszerzési jogszabályok ismerete.
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet

Elvárt kompetenciák

  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Magas szintű, gyors problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség és rugalmasság
  • Problémamegoldó, szervező és konfliktuskezelő képesség
  • Csapatmunkához szükséges együttműködési képesség, tolerancia, segítőkészség

Előnyt jelent:

  • Közbeszerzési eljárások előkészítésében, lebonyolításában ajánlatkérői oldalon szerzett gyakorlat
  • Európai Uniós támogatásból megvalósuló projektek keretében lefolytatott közbeszerzési eljárásokkal kapcsolatban szerzett szakmai tapasztalat,
  • állami tulajdonban lévő gazdálkodó szervezeteknél szerzett közbeszerzési gyakorlat,
  • idegen – első sorban angol – nyelv ismerete,
  • OKJ-s közbeszerzési referensi képzettség,
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő tapasztalatszerzési lehetőség
  • Kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Versenyképes fizetés

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát és motivációs levelét Ploj Petra részére a heo@uni-eszterhazy.hu e-mail címre.

Ön szerint ez a hirdetés valótlan? Jelentse!
Ajánlja ismerősének!
Feladás dátuma 2018-01-04
Megtekintve: 1546 alkalommal

Kövess minket a Facebook oldalunkon is!

Ne maradj le a legfrissebb álláslehetőségekről, csatlakozz hozzánk és segítsd az ismerőseidet is egy megosztással!

Iratkozz fel az állásértesítőnkre, hogy minden nap a leggyorsabban értesülhess a legjobb helyi álláslehetőségekről!

Küldj e-mailt az info [@] egerallas [pont] hu címre, vagy használd az alábbi kapcsolatfelvételi űrlapot.
Fontos: Hirdetésre történő jelentkezéshez ne használd a kapcsolatfelvételi űrlapot, mert a jelentkezésed nem fog célba érni! Amennyiben egy álláshirdetésre szeretnél jelentkezni, közvetlenül a hirdetésekben teheted meg!

Szerkesztőség: +36 70 673 6160