Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Az Eszterházy Károly Egyetem beszerzési referens kollégát keres Egerben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Eszterházy Károly Egyetem

Egyéb munkalehetőségek

Munkavégzés helye: Eger

2018. 01. 04. 08:14

Az Eszterházy Károly Egyetem
az alábbi munkakör betöltésére keres munkatársat

Beszerzési referens

Feladatok

Az Egyetem beszerzési eljárásai, valamint a közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárásai tervezésében, előkészítésében, lefolytatásában való közreműködés keretében:

  • Előzetes piacfelmérés, piackutatás, piacelemzés
  • beszerzési dokumentációk, eljárási dokumentumok előkészítése és véglegesítése
  • eljárási cselekmények bonyolítása
  • a szakterületekkel történő folyamatos egyeztetés,
  • a beszerzésekhez kapcsolódó belső és külső engedélyezési folyamatok adminisztratív támogatása,
  • jelentési kötelezettségek teljesítéséhez szükséges adatszolgáltatások, tervek, statisztikák készítése,
  • beszerzési szerződések, szerződés módosítások előkészítése, szerződésmenedzsment,
  • kapcsolattartás a megbízott lebonyolítókkal, tanácsadókkal, ellenőrző szervezetekkel, hatóságokkal,
  • a beszerzési, közbeszerzési feladatokhoz kapcsolódó dokumentálási, iratkezelési feladatok ellátása,
  • belső beszerzési folyamatok menedzselése,

Elvárások

  • szakirányú – elsősorban logisztikai, gazdasági – ( OKJ ) végzettség
  • jó elemzési képességek, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség (mind szóban, mind írásban),
  • önálló munkavégzés,
  • irodai alkalmazások (legalább Word, Excel) felhasználói szintű ismerete,
  • a hatályos közbeszerzési jogszabályok ismerete.
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet

Elvárt kompetenciák

  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Magas szintű, gyors problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség és rugalmasság
  • Problémamegoldó, szervező és konfliktuskezelő képesség
  • Csapatmunkához szükséges együttműködési képesség, tolerancia, segítőkészség

Előnyt jelent:

  • Közbeszerzési eljárások előkészítésében, lebonyolításában ajánlatkérői oldalon szerzett gyakorlat
  • Európai Uniós támogatásból megvalósuló projektek keretében lefolytatott közbeszerzési eljárásokkal kapcsolatban szerzett szakmai tapasztalat,
  • állami tulajdonban lévő gazdálkodó szervezeteknél szerzett közbeszerzési gyakorlat,
  • idegen – első sorban angol – nyelv ismerete,
  • OKJ-s közbeszerzési referensi képzettség,
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő tapasztalatszerzési lehetőség
  • Kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Versenyképes fizetés

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát és motivációs levelét Ploj Petra részére a heo@uni-eszterhazy.hu e-mail címre.