Leányvállalati pénzügyi elemző állás Egerben

Sanatmetal Kft.
Eger
2023. 09. 13.

A 100%-ban magyar tulajdonú, Sanatmetal Kft. (www.sanatmetal.hu) csípő és térd protézisek, traumatológiai, gerinc és fogászati implantátumok és műszereik minősített gyártója és innovatőre, munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Leányvállalati pénzügyi elemző

Feladatok

  • Angol nyelven történő kapcsolattartás a nemzetközi leányvállalatokkal
  • Leányvállalati könyvelés ellenőrzése
  • Gazdasági beszámolók készítése
  • Mérlegek nyomon követése
  • Cashflow tervezés
  • Könyvelési feladatok

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Aktív kommunikációképes nyelvtudás
  • Minimum 2 éves szakterületen szerzett tapasztalat
  • MS Office csomag felhasználói szintű ismerete
  • Jó probléma felismerő és megoldó képesség
  • Önálló, megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló tárgyalási és érdekérvényesítési képesség

Előnyök

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Önálló, felelősségteljes feladatok
  • Cafeteria keret: évente bruttó 390.000 Ft
  • Mentor program
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!