CNC gépkezelő (élhajlító gépkezelő) állás Egerben

PLATT 2003 Kft.

Gépkezelő

Munkavégzés helye: Eger

2023. 03. 14.

CNC gépkezelő (élhajlító gépkezelő)

Cégünkről:
A Platt 2003 Kft. magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő középvállalat. Nyugat-európai nagyvállalatok beszállítójaként elsősorban pellet kazántest, mezőgazdasági és építőipari gépalkatrész gyártással és lemezmegmunkálással foglalkozik. Gyártásunkban dolgozóink munkáját ipari robotok segítik. Légy tagja sikeres csapatunknak, várunk CNC gépkezelő pozícióban, 3 műszakos munkarendben!

Feladatok

  • CNC/NC vezérlésű élhajlító gépen hajlítási feladatok elvégzése:
  • gépen történő átállások, beállítások elvégzése
  • önálló szerszámkiválasztás
  • kész munkadarabok levétele
  • Gép alapszintű karbantartása
  • Munkavégzésének minőségellenőrzése
  • Sablonok kezelése, áttekinthető tárolása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • CNC/NC vezérlésű gépek ismerete
  • Tolómérővel és szögmérővel történő pontos mérési ismeretek
  • Műszaki rajzolvasási készség, térlátás
  • Számítógépes ismeretek
  • Precizitás, önálló munkavégzés

Előnyök

  • Szakirányú, fémipari végzettség (pl. gép/karosszéria lakatos, esztergályos, marós, autószerelő, stb.)
  • Lemezmegmunkálással kapcsolatos alapismeretek és gyakorlat

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Jelenléti bónusz
  • Béren kívüli juttatások (nettó 10.000,- Ft összegű SZÉP kártya próbaidő után)
  • Bejárási támogatás (21,- Ft/km vagy bérlet 86%-a)
  • Ingyenes kávé, fagylalt- és gyümölcsnapok, vitamin biztosítása
  • Munkaruhát biztosítunk számodra
  • Céges programok, rendezvények
  • Dolgozói jutalmazási rendszerek
  • Fiatal, lendületes jó csapat
  • Családias munkakörnyezet

Pályakezdő kollégák jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szívesen lennél aktív tagja csapatunknak, kérjük, hogy küldd el önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!