Pultos-felszolgáló állás Egerben, csapatbővítés céljából á la carte éttermünkbe kollégát keresünk

Csapatbővítés céljából keressük új pultos-felszolgáló kollégánkat Eger belvárosában lévő á la carte éttermünkbe, aki szeretne egy kis, családias csapat tagjaként dolgozni, szeretei a pörgést és nem riad vissza a feladatoktól, kihívásoktól.

Feladatok

  • Feladataid közé fog tartozni a vendégek magas szinten történő kiszolgálása, rendelések felvétele, ételek és italok ismertetése a vendégekkel.
  • Fontos, hogy rendezetten és tisztán tartsd a vendégteret, úgy mint a munkafelületeket, a pultot, illetve a hűtőket is rendezetten kell tartani.
  • Italok készítése, standolás, hűtők folyamatos töltése, készlet ellenőrzése szintén a feladataid közé fog tartozni.

Elvárások

  • Önálló, precíz munkavégzés mindenképpen elvárás
  • Rendezett, igényes megjelenés, jó kiállás
  • Jó kommunikációs készség, asszertivitás

  • Szuper, ha van már  á la carte pályán szerzett tapasztalatod, azonban akkor is várjuk jelentkezésed, ha pályakezdő vagy, de érdekel a vendéglátás világa!
  • Vendéglátós végzettség nem feltétel, de mindenképpen előnyt jelent, emellett örülünk neki, ha beszélsz legalább társalsági szinten egy idegennyelven.

Amit kínálunk

  • Nálunk betekintést nyerhetsz az á la carte vendéglátás világába, de a rendezvényszervezés fortályait is ellesheted tőlünk, emellett pedig kicsit belekóstolhatsz a szállodák világába is.
  • Rengeteg tanulási és fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra, így jelentkezz bátran, ha szeretnél tanulni és nyitott vagy az új dolgokra!
  • Hosszútávú, bejelentett, fix munkalehetőséget kínálunk számodra. Amennyire csak lehet, igyekszünk irányodba rugalmasak lenni a beosztás terén is.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott