Raktári árukezelő és kiszállító állás egri telephelyen

Comfort Products Kft.
Eger
2023. 06. 12.

Kérjük olvasd el milyen feladatokra keresünk  munkatársat, és ha van gyakorlatod, ha szeretnél egy fiatalos, lendületes csapat tagja lenni akkor várjuk jelentkezésedet fényképes SZAKMAI önéletrajzzal,  bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • beérkező áru átvétele
  • raktár rendjének fenntartása
  • kiszállításra kerülő áruk összekészítése, kiadása, esetenkénti kiszállítása (távolabbi túrák esetében ottalvással)
  • szállítólevelek, számlák kiállítása
  • csomagok feladása

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • Csapatszellem
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott