Projektmérnök állás Borsodivánkán

Közel 30 éve működő Jura-Plussz Kft. (www.jura-plussz.hu) borsodivánkai gyárába szakmai tapasztalattal rendelkező projektmérnököt keres hosszútávra.

Feladatok

  • Vevőkkel és beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Árajánlatok kidolgozásában és fejlesztésében való részvétel
  • Új projektek bevezetésében való részvétel
  • Kapcsolattartás a cégen belüli társterületekkel
  • Szerszámozási igény meghatározása, kapcsolattartás a szerszámgyártókkal, szerszámpróbák és mintagyártások irányítása
  • Részvétel a mintajóváhagyás folyamatában, minőségi követelmények egyeztetése és bevezetése
  • Sorozatgyártás elindítása, követése, folyamatos fejlesztés
  • Utókalkulációk elvégzése

Elvárások

  • Gépészmérnök szakirányon szerzett felsőfokú végzettség
  • legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office ismeretek
  • AUTOCAD, CAD/CAM, Solid Edge programok ismerete
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való alkalmasság

Előnyök

  • Hidegalakítási technológiák ismerete
  • Autóipari fejlesztési és minőségügyi folyamatok ismerete
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Innovatív munka
  • Mobiltelefon
  • Cafetéria juttatás évente max. 420.000 Ft összegben
  • Stabil vállalati háttér, kulturált munkakörülmények

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott