Pénzügyi ügyintéző munkakörben állás Egerben

PALATINUS 94' Kft.
Eger
2023. 06. 02.

Cégünk pénzügyi ügyintéző munkakörbe keres munkavállalót.

Munkavégzés helye: Eger

Fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • Pénzügyi ügyintézői irodai feladatok

Elvárások

  • Pénzügyi- számviteli ügyintéző végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett legalább 2-3 év tapasztalat
  • Angol nyelvtudás legalább alapfokon írásban, levelezéshez
  • Pontosság, megbízhatóság, önállóság
  • Stressztűrő képesség
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel)

Előnyök

  • Számviteli területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Mérlegképes könyvelő végzettség

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő kereskedelmi szervezet
  • Fiatalos csapat
  • Változatos, tartalmas feladatkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Nagy multú, fejlődő kereskedelmi vállalkozás
  • Támogató szervezeti kultúra és támogató csapat
  • Emberközpontú kialakított munkakörnyezet
  • Rendszeres szakmai képzés
  • Tervezett munkakezdés: azonnali kezdés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott