Termeléstervező / gyártástervező pozícióban álláslehetőség Felsőtárkányban

A nyomtatott áramkör gyártó üzemünkben a gyártandó munkák termelésének ütemezése, napi programszerűség követése.

Feladatok

  • Beérkezett megrendelések szállítási határidejének megfelelő gyártási ütemezése
  • Előkészítendő munkák rangsorolása a szállítási határidő teljesítése érdekében
  • A termelési területről érkező információk alapján a napi feladatok újratervezése, frissítése
  • Az elmaradt kiszállítások feldolgozása, a késések okainak kivizsgálása, újraprogramozás
  • A termelési kapacitás tervezése, aktualizálása és nyomonkövetése
  • Társterületekkel való kapcsolattartás (a termelési tervek elkészítéséhez és megvalósuláshoz szükséges információk, feltételek egyeztetése)
  • Az érintett területek feladatainak terv szerinti összehangolása a vevői igényekhez igazodva (határidők betartása)
  • A belső gyártási folyamatok felügyelete
  • A vonatkozó mutatószámok figyelemmel kísérése, szükség esetén javító intézkedések előkészítése, a folyamatok javításában való aktív közreműködés

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú műszaki vagy logisztikai iskolai végzettség,
  •  vagy középfokú műszaki végzettség min.  2 év szakmai gyakorlat, technológiai ismeret,
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Magas szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • Erős szervezői és jó problémamegoldó, ill. konfliktuskezelő képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás, gyakorlatiasság
  • Cél- és feladatorientáltság, rendszerszemlélet
  • Határozottság, magabiztos fellépés

Előnyök

  • Ebben a munkakörben eltöltött 1-2 éves tapasztalat
  • Jó szervezőkészség
  • Számítógépes programokban jártasság(táblazatok, kimutatások készítése)

Amit kínálunk

  • Jó munkakörülmények,
  • Pozitív gondolkodásmód, családias légkör
  • Fejlődési lehetőség
  • Cafeteria és plusz bérenkívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott