Üzletkötő-területi képviselő állás Egerben

AMG-Fenster Kft.
Eger
2022. 10. 21.

Ha szeretnél egy stabil, megbízható cégnél dolgozni, ahol fiatalos csapat vár, akkor ne habozz, jelentkezz hozzák a meghirdetett pozícióra! Hisszük, hogy munkáddal hozzájárulsz vállalatunk fejlődéséhez.

Feladatok

  • értékesítési tevékenység ellátása
  • új ügyfelek felkutatása
  • meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • termékkörök menedzselése
  • ügyfelek teljes körű kiszolgálása, adminisztráció ellátása, műszaki kérdések megválaszolása
  • ügyfelek érdeklődésének felkeltése, az aktuális akciókat illetően

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • legalább " B"  kategóriás jogosítvány
  • műszaki beállítottság
  • értékesítési szemlélet
  • kimelkedően jó kommunikációs kézség, szóban és írásban egyaránt
  • alapfokú felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • jó problémafelismerő és megoldó képesség

Előnyök

  • műszaki végzettség
  • értékesítési tapasztalat, esetleg kapcsolati tőke

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • stabil vállalati háttér

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott