Raktáros állás Egerben

SPIE Hungaria Kft.

Áruátvevő/ Árumozgató

Munkavégzés helye: Eger

Bruttó 300000 - 350000 / Hónap
2022. 09. 14.

A SPIE 38 országban, több mint 45 ezer munkavállalóval meghatározó szereplő az európai energiaiparban.

A SPIE Hungaria Kft. több, mint 20 éve nyújtja ügyfeleinek teljeskörű villamosenergetikai szolgáltatásait a 132 kV-os távvezetéktől a lakossági fogyasztásmérő berendezésig, a tervezéstől a létesítésen át a karbantartásig.

Egri telephelyünkre (3300 Eger, Vincellériskola u.26.) RAKTÁROS kollégát keresünk!

Feladatok

  • Fogadod a raktárba érkező anyagokat, amiket mind mennyiségileg, mind minőségileg ellenőrzöl
  • Feladatod a raktári készletek betárolása, kiadása, raktáron belüli átmozgatása
  • Ellenőrzöd a szállító- és fuvarleveket
  • SAP-ban könyveled a raktári forgalommal kapcsolatos készletmozgásokat
  • Aktív szereped lesz az éves leltár előkészítésében és lebonyolításában
  • Figyelmet fordítasz a tárolt készletek állagának megóvására, annak megőrzésére
  • Fenntartod a rendet a raktár területén

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezzél
  • Van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod
  • Légy megbízható és nyitott az új ismeretek megszerzésére (villamosipari anyagismeret elsajátítása)
  • Rendelkezz felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (MS Office programcsomag)

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési rutinnal rendelkezel
  • Targoncavezetői jogosítványod és gyakorlatod van
  • Dolgoztál már SAP-ban

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, bejelentett, 8 órás munkaviszonyt
  • Egy műszakos munkarendet
  • Évi nettó 348.000 Ft béren kívüli juttatás kafetéria rendszerünk keretében (próbaidő után, belső szabályzat alapján)
  • A bejárásod költségeit támogatjuk, amennyiben közigazgatási határon kívülről jársz (törvényi kereteknek megfelelően)
  • Extraként a bruttó béred havi 5 %-ával hozzájárulunk a leendő nyugdíjadhoz (önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás formájában, próbiadő után)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk minden munkavállalónkra
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott