Gyártósori munkatársnak állás káli telephelyünkön

A MARSHALL Ablakgyár Kft. 2007 óta a folyamatos fejlesztéseknek és sikeres értékesítési tevékenységének köszönhetően piaci pozícióját tekintve a legnagyobb ablakgyártók közé tartozik Magyarországon. Automata gépsorainkon gyártott minőségi termékeink országon túlnyúlóan is keresettek a márkanévnek köszönhetően. A cégünk a 2017-es évben új gyártóegységgel bővült Egerben. Termékpalettánkon megtalálhatóak a műanyag nyílászárók, alumínium nyílászárók, függönyfalak, hő- és füstelvezető rendszerek, beltéri ajtók.

Munkavégzés helye Kálban, a Dózsa György utca 37. szám alatt.

Feladatok

  • Nyílászárók gyártása (szabás, hegesztés, tisztítás, üvegezés, szállításra való előkészítés)

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatmunka készség

Előnyök

  • Nyílászáró gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Gyártósoron szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Piacvezető cégnél stabil munkahelyet biztosítunk
  • Munkarend: Hétfőtől-Péntekig, szabad hétvégékkel
  • 1 műszakos munkarend: 07:00-15:30
  • Bejárási támogatás
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott