Marketing gyakornokot keresünk Egerben

Sanatmetal Kft.

Adminisztráció, irodai munka

Munkavégzés helye: Eger

2022. 09. 21.

A 100%-ban magyar tulajdonú, Sanatmetal Kft. (www.sanatmetal.hu) csípő és térd protézisek, traumatológiai, gerinc és fogászati implantátumok és műszereik minősített gyártója és innovatőre, munkatársat keres Sanat Akadémia nevű szervezeti egységébe, az alábbi munkakörbe:

Marketing gyakornok

Feladatok

A munkakört betöltő főbb feladatai:

  • Marketing csapat támogatása
  • Rendezvényszervezésben való részvétel
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

Várjuk jelentkezésedet, ha:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • A tanulmányaid mellett szívesen dolgoznál hetente legalább 20 órát
  • Középfokon beszélsz angolul
  • Magabiztosan kezeled az MS Office alkalmazásokat
  • Szívesen dolgoznál nemzetközi környezetben

Amit kínálunk

  • Egy fiatalos, jó hangulatú, dinamikus csapat tagja lehetsz
  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra
  • Szükség esetén a szakmai gyakorlatot letöltheted cégünknél
  • Rugalmas munkaidőbeosztás az órarendhez igazítva
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok

Önéletrajz elküldése kötelező!