Webáruház tartalomkezelő asszisztens állás Egerben

Szendrei Kft.

Egyéb asszisztens

Munkavégzés helye: Eger

2022. 09. 20.

A Szépségcikk Webáruházat üzemeltető Szendrei Kft munkatársat keres az alábbi pozícióba:

„Webáruház tartalomkezelő asszisztens”

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, melybe kérjük bérigény feltüntetését is.

Feladatok

  • Webáruház tartalom kezelés,
  • Képek elkészítése, feltöltése,
  • Esetenként  rövid  videók készítése,
  • Kreatív szövegírásban való részvétel,

Elvárások

  • helyesírás
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kreativitás
  • csapatmunka
  • rugalmasság

Előnyök

  • grafikai programok ismerete
  • idegen nyelvismeret
  • hasonló munkakörben, vagy kereskedelemben, marketingben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil munkahelyi háttér egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • fiatal csapat
  • versenyképes fizetés