Váltóműszakba keresünk munkatársakat könnyen megtanulható munkára

Ledora Plus Kft.

Fizikai munka

Munkavégzés helye: Eger

Nettó 240000 / Hónap
2022. 09. 19.

Elsősorban váltóműszakba keresünk jó erőben lévő férfiakat és ügyes kezű hölgyeket. A munka könnyen megtanulható, de jó erőnlétet igényel.

A több műszakra való hajlandóság fontos, ezen belül tudunk rugalmasak lenni.

Feladatok

  • Egyszerű késztermékrendezés sűtőlemezeken
  • Késztermékek csomagolása, raklapozás
  • Egyszerűbb gépek kezelése, működésük felügyelete
  • Saját munkatér tisztántartása

Elvárások

  • Iskolai végzettségre nincs szükség. Amire viszont igen, az a kitartás, pozitív hozzáállás és jó fizikai állapot.

Előnyök

  • Pékségben vagy akár bármilyen termelőüzemben szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • VÁLTÓMŰSZAK = 240.000-300.000 NETTÓ (kedvezmények nélkül) / 360.000 - 450.000 BRUTTÓ!
  • A fent említett fizetés csak a kezdet, a komolyabb feladatokat ellátni képes kollégák ettől magasabb bérre számíthatnak. Ezen kívül természetesen a helyközi utazás költségeit mi álljuk.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos
  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott