Szakács munkatársat keresünk Poroszlón a Fűzfa Pihenőparkba

Er-Tank Kft.
Poroszló
2022. 09. 21.

Fiatalos csapatunkba munkájára igényes szakács kollégát keresünk.

Jelentkez most, ha szeretnél egy lendületes, jó hangulató csapat tagja lenni.

Jelentkezést várjuk a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon, vagy az önéletrajzot e-mailben a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • meglévő készletek felmérése, a szükséges nyersanyagok megrendelése
  • a nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolás, főzés, sütés)
  • ételek elkészítése, adagolása, díszítése

Elvárások

  • iskolai végzettség
  • tapasztalat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános
  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott