Raktáros állás Egerben

Lubricants Hungary Kft.

Áruátvevő/ Árumozgató

Munkavégzés helye: Eger

2022. 08. 22.

A LUBRICANTS Hungary Kft Magyarország dinamikusan fejlődő, 30 éves múlttal rendelkező, kenés-, és szűréstechnikai importőre.

Az országot lefedő, piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik, és meghatározó szereplője a magyar piacnak.

Cégünk kizárólagos disztribútora az 1901-ben Texasban alapított GULF Oil. Int. olajtársaságnak, mely mindig is a kimagasló minőségű kenőanyagok gyártójaként volt jelen a világpiacon.

Fő profilunk a közúti alkalmazások (kamionok, autóbuszok), mezőgazdasági- és építőipari gépek, valamint ipari üzemek rendszereinek üzemeltetéséhez szükséges nagyteljesítményű kenés-, és szűréstechnikai termékek forgalmazása, és az ehhez kapcsolódó szolgáltatások.

Feladatok

  • Raktár felület megismerése, biztos használata
  • Raktár számítógépes programok kezelése
  • Áruátvétel, árukiadás
  • Megrendelések csomagolása, bizonylatok kezelése
  • Be- és kiszállító cégekkel való szoros együttműködés
  • Selejt, többlet- hiány kezelés
  • Időszakos leltár készítés
  • Raktár rendjének fenntartása
  • Targonca kezelése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Logisztikai szemlélet
  • Dinamikus, proaktív hozzáállás
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • Targonca kezelői képesítés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Folyamatos képzések
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • Biztos jövedelem
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!