Autószerelő, autóvillamosság szerelő, karosszérialakatos munkatársat keresünk hatvani telephelyünkre

EGALTRANS Kft.
Hatvan
2022. 08. 28.

Bővülő feladataink ellátására munkatársat keresünk

Autószerelő,  autóvillamosság szerelő, karosszéria lakatos

munkakör betöltésére.

Hatvani telephelyünkre autószerelő, autóvillamosság szerelő, karosszéria lakatos munkatársakat keresünk.

Szervizünkben személygépkocsik és autóbuszok javításával foglalkozunk.

Feladatok

  • autóbuszok javítása, karbantartása
  • gépjárművek diagnosztizálása, hibamegállapítás
  • járművek hatósági vizsgára való felkészítése

Elvárások

  • szakirányú szakmunkás bizonyítvány
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély
  • pontos, precíz, hatékony, önálló munkavégzés

Előnyök

  • "D" kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit kínálunk

  • rendezett cégháttér
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség, fejlődési lehetőség,
  • szakmai továbbképzések támogatás
  • egyműszakos munkarend
  • cafeteria-juttatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott