Egri termelőüzemünkbe öntőgép kezelő és termékmegmunkáló munkakörbe munkatársat keresünk

AlZink Kft.
Eger
2023. 02. 09.

Nyomásos öntéssel cinköntvényeket gyártunk és megmunkálunk több, mint 15 éves tapasztalattal.

Feladatok

Az új felvételes feladatai lesznek öntőgép kezelő és termékmegmunkáló munkakörben :

  • Termelési folyamatokban való részvétel
  • Termékek öntése  kézi és félautomata gépeken, kézi előtolásos fúró- és stancológépek kezelése,
  • Üzemzavarok felismerése, gépmeghibásodások jelentése
  • Termékek vizuális ellenőrzése, sorjázása
  • Információcsere  gyártásban és minőségbiztosításban dolgozó munkatársakkal
  • A gépek és munkaterületek tisztán tartása

Elvárások

  • Legalább alapfokú végzettség
  • A munkavégzés 2 illetve 3 műszakban 8 órás munkaidőben történik.
  • Légy nyitott és tudj csapatban vagy akár önállóan is dolgozni.

  • fröccsöntésben, gyártási környezetben, szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Korrekt bérezés
  • Béren kívüli juttatások, bónusz rendszer
  • Munkába járás 100%-os támogatása helyközi járatok esetében, autóval 15 Ft/km.
  • Családias hangulat, fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott