Konyhai kisegítő munkatársat keresünk Egerben

Hungarosushi Kft.

Konyhai kisegítő

Munkavégzés helye: Eger

2022. 07. 06.

Csapatunk bővítésére keressük új munkatársunkat konyhai kisegítő munkakörbe.

Feladatok

  • A konyha, raktárhelyiségek és szociális helyiségek tisztántartása
  • Szoros együttműködés a szakácsokkal a konyhán, és segíteni a munkájukat
  • Mosogatás, takarítás

Elvárások

  • Hasonló munkaterületen végzett tapasztalat előny, de nem feltétel.
  • Vidékieknek fontos, hogy az étterem este 21 óráig van nyitva hétvégén és ünnepnapokon is ezért vegyék figyelembe a bejárás lehetőségét!
  • Egésznapos munkarend, teljes munkaidős foglalkoztatás.

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapat, kávé, védőital biztosított

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott