CNC operátor állás Egerben

PLATT 2003 Kft.

Egyéb munkalehetőségek

Munkavégzés helye: Eger

2022. 08. 02.

Élhajlító operátor

Cégünkről:
A Platt 2003 Kft. magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő középvállalat.
Nyugat-európai nagyvállalatok beszállítójaként elsősorban biomassza kazántest, mezőgazdasági és építőipari gépalkatrész gyártással és lemezmegmunkálással foglalkozik. Gyártásunkban dolgozóink munkáját ipari robotok segítik.

Légy tagja sikeres csapatunknak, várunk Élhajlító operátor pozícióba, 3 műszakos munkarendben!

Feladatok

  • A mentorod által beállított munkadarab hajlítási feladatainak folytatása
  • Kész munkadarabok levétele az élhajlító gépről
  • Folyamatos kapcsolattartás a gépbeállító mentoroddal
  • Alkatrészek megmérése
  • Gép alapszintű karbantartása
  • Munkavégzésed minőségellenőrzése

Ha érzel magadban kihívást és szeretnéd elsajátítani ezt a munkafolyamatot, mi segítünk benne, hogy hosszú távon együtt dolgozhassunk!

Elvárások

  • Középfokú végzettség (szakmunkásképző)
  • Térlátás

Előnyök

  • Szakirányú, fémipari végzettség (pl. gépi forgácsoló, gép/karosszéria lakatos, esztergályos, marós, autószerelő, stb.)
  • Lemezmegmunkálással kapcsolatos alapismeretek és gyakorlat
  • Tolómérővel és szögmérővel történő pontos mérési ismeretek (ha nem tudod, megtanítjuk)
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • CNC/NC vezérlésű gépek ismerete

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Jelenléti bónusz
  • Év végi bónusz
  • Béren kívüli juttatások (nettó 10.000,- Ft összegű SZÉP kártya próbaidő után)
  • Bejárási támogatás (15,- Ft/km vagy bérlet 86%-a)
  • Ingyenes kávé, fagylalt- és gyümölcsnapok, vitamin biztosítása
  • Munkaruhát biztosítunk számodra
  • Céges programok, rendezvények
  • Dolgozói jutalmazási rendszerek
  • Fiatal, lendületes jó csapat
  • Családias munkakörnyezet

Pályakezdő kollégák jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szívesen lennél aktív tagja csapatunknak, kérjük, hogy küldd el önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott