Berendezés kezelő állás Egerben

EVAT Zrt.

Gépszerelő

Munkavégzés helye: Eger

2022. 06. 02.

Eger Megyei Jogú Város Önkormányzatának 100 %-os tulajdonú gazdasági társasága az EVAT Egri Vagyonkezelő és Távfűtő Zrt. (3300 Eger, Zalár J. u. 1-3.). Fő tevékenysége a távhő előállítás, a hő- és melegvíz-szolgáltatás, az önkormányzati és saját tulajdonú ingatlanok, valamint egyéb vagyonelemek kezelésével és gazdálkodásával összefüggő feladatok. A társaság a távhő előállítás, a hő- és melegvíz-szolgáltatás üzemeltetéséhez keresi új munkatársát.

Feladatok

  • a szolgáltatási területen működő hőközpontok illetve fűtőművi berendezések üzemeltetési és karbantartási feladatainak ellátása.

Elvárások

  • gépész/villamos/fűtésszerelő jellegű végzettség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés;
  • gyakorlatias beállítottság;

Előnyök

  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent távhőszolgáltatási területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • stabil fizetés, cafetéria
  • stabil munkahely

Munkavégzés helye:

  • 3300 Eger, Malomárok u. 28.

  • részletes, fényképpel ellátott szakmai önéletrajz,
  • iskolai végzettséget, képzettséget igazoló okiratok másolata.

Pályázat benyújtásának határideje: 2022. június 15. 12 óra

A pályázatot az EVAT Zrt. Titkárságra kell benyújtani papír alapon, zárt borítékban, személyesen vagy postán az alábbi címre küldve: 3300 Eger, Zalár J. u. 1-3. A borítékon kérjük feltüntetni: „Berendezés kezelő pályázat”.

A pályázat benyujtható a "Jelentkezem" gombra kattintva is.

A pályázattal kapcsolatban bővebb információ kérhető a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon.

A pályázat kiíró fenntartja magának a jogot, hogy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.

Telefonszám megtekintése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!