Vízcsőhálózat szerelőt keresünk Demjénben

Gondos Agrikultúra Kft.

Egyéb szakmunka

Munkavégzés helye: Demjén

Bruttó 500000 - 500000 / Hónap
2022. 05. 25.

Cégünk telephelyén ivóvíz-hálózat és szennyvízcsatorna hálózat, valamint fűtésszerelő általános karbantartás feladataira várjuk a jelentkezéseket.

A pozíció azonnal betölthető, teljes munkaidőben, kiemelt bérezéssel.

Munkavégzés helye Demjén.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet.

A feladatokkal kapcsolatban további felvilágosítást telenon Reszegi László nyújt, a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon.

Feladatok

  • meglévő ivóvíz-és szennyvízhálózat javítása, karbantartása, szükség szerint új hálózat kiépítése,
  • meglévő fűtési-hűtési csatornarendszerek javítása, karbantartása,
  • szükség szerint új fűtési-hűtési rendszerek kiépítése,
  • hővisszanyerők és hőszivattyúk üzemeltetése,
  • üzemzavar elhárítás

Elvárások

  • vízvezeték szerelő végzettség
  • terhelhetőség
  • legalább 1 év szakmában eltötött gyakorlat
  • autogén, Co hegesztési gyakorlat
  • gyors döntéshozatal
  • pontosság, precizitás
  • nyitottság

Amit kínálunk

  • Stabil, bejelentett,hosszú távú munka
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség
  • Versenyképes kereset
Telefonszám megtekintése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!