CNC gépkezelő munkatársat keresünk Egerben

Grif Tools Kft.
Eger
2022. 06. 13.

A Grif-Tools Kft, Eger egyik legdinamikusabban fejlődő, magyar tulajdonú vállalkozása keres gépkezelőt a legkorszerűbb CNC megmunkáló központjaira.

Feladatok

  • Siemens/NCT/Fanuc vezérlésű gépek kezelése, kész programok futtatása
  • a gyártási megrendelésben szereplő alkatrészek legyártása az előírt utasításoknak, rajzdokumentációknak megfelelően
  • a műhelyrajzon feltüntetett méretek ellenőrzése, dokumentálása
  • alapvető karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások

  • mérőeszközök ismerete (digitális tolómérő, mikrométer, mélységmérő)
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Siemens 828 és 840D típusú vezérlő ismerete, vagy NCT/Fanuc

Előnyök

  • szakirányú végzettség
  • 1-2 év tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • önálló, precíz munkavégzés
  • rugalmasság

Amit kínálunk

  • iparági szektorhoz képest kiemelt bérezés
  • 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony, műszakpótlék, túlóra kifizetés
  • utazástámogatás 100%
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • stabil, folyamatosan fejlődő piacvezető cég
  • CAD-CAM technológusok által támogatott munkavégzés
  • tervezhető nyári, illetve téli leállás
  • innovatív, családias környezet
  • összeszokott, segítőkész csapat
  • új, változatos projektek és kihívások
  • munkaruha biztosítása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott