CNC esztergályos / forgácsoló munkatársat keresünk

Grif Tools Kft.
Eger
2022. 06. 13.

A Grif-Tools Kft, Eger egyik legdinamikusabban fejlődő, magyar tulajdonú vállalkozása keres CNC esztergályos gépkezelőt csapatába.

Feladatok

  • Egyedi munkadarabok gyártása, kis és nagy darabszám gyártása
  • CNC gépek kezelése, korrekciók elvégzése, anyagkezelés
  • Kapcsolódó mérések elvégzése (mikrométer, tolóméter, precízius mérőeszközök használatával)

Elvárások

  • Gépi forgácsoló/CNC forgácsoló végzettség
  • CNC fémmegmunkálási szerzett szakmai tapasztalat (CNC vezérlési ismeretek, gyártástechnológiai ismeretek)
  • Forgácsolási alapismeretek (forgácsolási paraméterek, forgácsoló szerszámok, forgácsoló technológiák)
  • Felelősségtudat, csapatszellem, megbízhatóság, határozottság
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • NCT vezérlés ismerete
  • CNC gépek beállítása, programozása

Amit kínálunk

  • Iparági szektorhoz képest kiemelt bérezés
  • 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony, műszakpótlék, túlóra kifizetés
  • utazástámogatás 100%
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • tervezhető nyári, illetve téli leállás
  • folyamatos fejlődési lehetőség, izgalmakkal teli munkakör
  • kiváló csapat, igényes munkakörnyezet
  • szabad hétvége

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott