Agrármérnök pozícióban álláslehetőség Demjénben

Magyar Gomba Kertész Kft.

Környezeti, mezőgazdasági vezető

Munkavégzés helye: Demjén

2022. 05. 12.

Cégünk azonnali belépéssel keres agrármérnök pozícióba 1 fő szakirányú végzettséggel rendelkező kollégát.

Falugazdász pozícióban szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Jelentkezésüket fényképes önéletrajz formájában várjuk.

Feladatok

  • Cégünk 400 hektáros földterületeinek, gyümölcs és szőlő ültetvényeinek megművelésével kapcsolatos munkák megtervezése, a munkálatok felügyelete.
  • A növénytermesztéssel, kártevő irtással, védekezéssel kapcsolatos munkafolyamatainak segítése, a munkálatok eredményének ellenőrzése.
  • A szüreti és betakarítási munkák megszervezése, felügyelete, koordinálása.

Elvárások

  • Agrármérnöki végzettség, a hatályos jogszabályok naprakész ismerete, B kategóriás jogosítvány,

Előnyök

  • Falugazdász végzettség, tapasztalat.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!