Logisztikus munkatársakat keresünk Füzesabonyban

Musashi Hungary Füzesabony Kft. egy japán tulajdonban lévő energikus, újításokra nyitott, fejlődő vállalkozás. Nagypontosságú forgácsolt széria alkatrészeket gyártunk CNC esztergagépeken és megmunkáló központokon. Gyártmányaink megtalálhatók az autó-, gép- és egyéb járműiparban.

Feladatok

  • Vevői rendelések kezelése, visszaigazolása, kapcsolattartás a vevőkkel, gyártástervezéssel és a termeléssel.
  • A kimenő szállítások nyomon követése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, a  gyártáshoz szükséges nyersanyagok, göngyölegek, csomagolóanyagok beszerzése.
  • Fuvarok szervezése, ügyintézése és adminisztrációja.
  • Napi kapcsolattartás a vevőkel, fuvarozókkal és társosztályokkal.
  • Riportok, statisztikák készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves gyakorlat hasonló pozícióban
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség, nyitott személyiség
  • Megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Cafeteria.
  • Bónusz.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés saját állományban
  • Munkába járás támogatása.
  • Ingyenes munkaruházat és annak tisztíttatása.
  • Egyéb juttatások (dolgozói ajánlói bónusz, gyümölcs, kedvezményes ebéd, kedvezményes telefonflotta, törzsgárda jutalom).
  • Kreatív munkavégzési lehetőség, stabil vállalati háttér, szakmai fejlődési lehetőség, kedvező munkakörülmények.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott