Területi képviselő / üzletkötő álláslehetőség

DR. IMMUN Kft.

Üzletkötő, területi képviselő

2022. 04. 13.

Feladatok

Főbb feladatok, munkák:

  • Aktív kapcsolattartás a Kft. partnereivel
  • Boltlátogatási ütemterv készítése, adatok rögzítése a rendszerekben
  • Adott földrajzi terület teljesítményének fejlesztése
  • Értékesítési célok megvalósítása
  • Értékesítéssel kapcsolatos üzleti észrevételek továbbítása, javaslattétel a folyamatok optimalizálásra

Elvárások

Az ideális jelölt:

  • Elsősorban felsőfokú végzettség vagy minimum érettségi
  • Minimum „B” kategóriájú jogosítvány és aktív autóvezetői gyakorlat.
  • Saját gépkocsival rendelkezik a próbaidő tartamára. Azt követően céges gépkocsit biztosítunk.
  • Vállalja a pozícióval járó utazásokat
  • Üzleti szemlélettel rendelkezik
  • Ügyfél és teljesítményorientált
  • Önálló munkavégzésre képes
  • Jó együttműködési-, kapcsolatteremtési készséggel rendelkezik
  • Jó szervezési készség, és az elvárt célokhoz igazodó, eredményes időgazdálkodás jellemzi
  • Nagy fokú rugalmasság, stressztűrés és tolerancia jellemzi.
  • Támogató, empatikus személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezik (elsősorban Word és Excel tudás)
  • Területi képviselői tapasztalat előnyt jelent

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzot kérünk, a tárgyban tüntesse fel: területi képviselő állás.

Amit kínálunk

Munkavégzés helye:

  • Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye.

Amit a cég kínál:

  •     Stabil munkahely
  •     Hosszú távú, biztos munkaviszony
  •     Versenyképes jövedelem

Egyéb juttatások:

  • Próbaidőt követően céges autó, mobiltelefon.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!