Minőségellenőr munkalehetőség Egerben

PLATT 2003 Kft.

Minőségellenőr

Munkavégzés helye: Eger

2022. 09. 08.

Kedves Leendő Minőségellenőr Kollégánk!

A Platt 2003 Kft. magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő középvállalat.
Nyugat-európai nagyvállalatok beszállítójaként elsősorban pellet kazántest, mezőgazdasági és építőipari gépalkatrész gyártással és lemezmegmunkálással foglalkozik. Gyártásunkban dolgozóink munkáját ipari robotok segítik.

Feladatok

  • lézervágott, élhajlított, hegesztett alkatrészek méretellenőrzése nagyrészt hagyományos mérőeszközök segítségével
  • bejövő áru ellenőrzése (alapanyag és forgácsolt alkatrészek)
  • KTL alapozott, porfestett, horganyzott alkatrészek bevonatának ellenőrzése
  • elsőmintagyártások ellenőrzése, mérési dokumentáció készítése
  • a gyártási folyamat állandó felügyelete: előirt ellenőrzések elvégzése / elvégeztetése és dokumentálása
  • minőségügyi dokumentumok elkészítése és tárolása
  • minőségügyi hibaokok feltárásában, megelőző-, javító intézkedések kidolgozásában való részvétel

Munkarend: 1 műszak

Elvárások

  • műszaki végzettség, műszaki beállítottság (gépipar)
  • fémipari területen, gyártásban szerzett szakmai tapasztalat előny: minőségbiztosítási terület
  • mérőeszközök használata
  • önállóság, precizitás
  • határozottság, jó kommunikációs készség, dinamizmus
  • számítógépes ismeretek felhasználói szinten

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Jelenléti bónusz, év végi bónusz
  • Béren kívüli juttatások (SZÉP kártya)
  • Bejárási támogatás
  • Munkaruhát biztosítunk számodra
  • Céges programok, rendezvények
  • Dolgozói jutalmazási rendszerek
  • Közös fagyizás, gyümölcs napok
  • Ingyenes kávé
  • Fiatal, lendületes jó csapat
  • Családias munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed valamint szívesen lennél csapatunk tagja, kérjük, hogy küldd el önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva, bérigény megjelölésével.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!