Lézergépkezelő kollégát keresünk Egerben

PLATT 2003 Kft.

Gépkezelő

Munkavégzés helye: Eger

2022. 05. 23.

Kedves Leendő Lézergépkezelő Kollégánk!

Ha szeretnéd pénzre váltani a megszerzett tudást,
ha pályakezdő vagy és nem szeretnél lehetőséget elszalasztani,

A Platt 2003 Kft. magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő középvállalat. Nyugat-európai nagyvállalatok beszállítójaként elsősorban biomassza kazántest,
mezőgazdasági és építőipari gépalkatrész gyártással és lemezmegmunkálással foglalkozik. Gyártásunkban dolgozóink munkáját ipari robotok segítik.

Feladatok

  • Lemeztáblák megmunkálása kapott szabásterv alapján
  • Gép alapszintű karbantartása
  • Munkadarabok önálló ellenőrzése

Ha érzel magadban kihívást és szeretnéd elsajátítani ezt a munkafolyamatot, mi segítünk benne, hogy hosszú távon együtt dolgozhassunk!

Munkarend: 3 műszak

Elvárások

  • Középfokú végzettség (CNC gépkezelő)
  • CNC/NC vezérlésű gépek ismerete
  • Műszaki rajzolvasási készség, térlátás
  • Számítógépes ismeretek
  • Precizitás, önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos munkahely
  • Átlagbér bruttó 428.000,- Ft/hó
  • Műszakpótlék
  • Jelenléti bónusz
  • Év végi bónusz
  • Műszakpótlék 30 % (18:00-6:00 közötti munkavégzésre vonatkozóan)
  • Béren kívüli juttatások (nettó 10.000,- Ft összegű SZÉP kártya próbaidő után)
  • Bejárási támogatás (15,- Ft/km vagy bérlet 86%-a)
  • Ingyenes kávé, fagylalt- és gyümölcsnapok, vitamin biztosítása
  • Munkaruhát biztosítunk számodra
  • Céges programok, rendezvények
  • Dolgozói jutalmazási rendszerek
  • Fiatal, lendületes jó csapat
  • Családias munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed valamint szívesen lennél csapatunk tagja, kérjük, hogy küldd el önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra, bérigény megjelölésével.

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!