Gépellátó-gépkezelő kollégákat keresünk azonnali munkakezdéssel Kálban

Masterprofil Kft.
Kál
Bruttó 260 000 Ft - 340 000 Ft / Hónap
2022. 04. 25.

Gipszkarton profilt gyártó gépeink beállítására és folyamatos működtetésére GÉPELLÁTÓ-GÉPKEZELŐ kollégákat keresünk azonnali munkakezdéssel a Kálban működő MASTERPROFIL Kft. termelési csapatába!

100 000 Ft BELÉPÉSI BÓNUSZ jár a most belépőknek!

Munkavégzés helye: 3350 Kál, Jászapáti úti ipartelep 1.

Feladatok

  • Gipszkarton profil gyártása,
  • Hajlító gépek átállítása, működtetése
  • Folyamatos anyagellátásának biztosítása,
  • Elkészült termékek csomagolása, szállításra előkészítése.

Elvárások

  • Minimum alapfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Jó a fizikai állóképességed,
  • Kötelességtudó, lojális és megbízható vagy,
  • Monotonitás-tűrés,
  • Vállalod a többműszakos vagy a folyamatos munkarendet.

Előnyök

  • Gyártó üzemben szerzett munkatapasztalat,
  • Anyagmozgató gépre érvényes engedély (elektromos futómacska, targonca).

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés,
  • Bejárás támogatás,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Hosszú távú együttműködés,
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

GYERE, ÉS CSATLAKOZZ TE IS CSAPATUNKHOZ!

Jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk,

Vagy személyesen is leadhatod: 3350 Kál, Jászapáti úti ipartelep 1.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos
  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott